Apie mus » UAB GLOSARIS.LT

Jūsų meniu


GLOSARIS » Apie musApie mus

UAB Glosaris – statybos ir remonto įmonė, turinti didelę patirtį, atliekant bedrastatybinius, remonto, griovimo, apdailos, žemės, elektros instaliacijos bei aplinkos tvarkymo darbus. Įmonė įkurta 2012 metais. Darbams vadovauja atestuotas ir kvalifikuotas statybos darbų vadovas, turintis didelę darbo patirtį. Įmonėje dirba didelę patirtį sukaupę darbuotojai.

Patirtis statybų srityje, stipri komanda ir atidumas kiekvienam Užsakovui leidžia sklandžiai veikti!

„Nuolat pagalvodavau, kad kaip gerai būtų savo idėjas įgyvendinti taip, kaip noriu aš. Dirbdamas samdomu darbuotoju daugiau nei 9 m. statybų srityje įgijau daug žinių ir patirties, tačiau nuolatinės diskusijos su darbdaviais, ne visada išgirstos siūlomos geros idėjos ir konkretūs pasiūlymai, pastūmėjo įkurti savo įmonę. Įkūrus įmonę, turi nuolat galvoti ne tik apie save, bet ir apie savo darbuotojus. Tokie iššūkiai tik dar labiau sustiprina norą veikti! Nuolatinės pastangos, stipri komanda ir tikėjimas, kad rytoj bus dar geriau veda į priekį“- sako UAB „Glosaris“ direktorius Kęstutis Tamulionis.

Svarbiausia tikėti savimi, tikėti tuo, ką darai, ko sieki.
 
Русифицированные и красивыешаблоны сайтов можно скачать бесплатно и без регистрации. В коллекции есть дизайны под UCOZ, wordpress, joomla! и другие систем управления содержимым. Если данный ресурс вам не подойдет и вы ищете только DLE шаблоны, то на портале вебмастеров можно найти их превеликое множество. Но когда нужны шаблоны для UCOZ , то всегда выручает профильный сайт, с большим количеством дизайнов именно под юкоз. Когда же нужны шаблоны DLE , то опять же на помощь придет архив дизайнов и макетом для datalife engine. Когда шаблоны установлены и сайт создан, то самое время почитать про заработок в интернете и про поисковое продвижение сайтов.
RSS